بیدار یک سفر کوتاه از یک صبح زندگی من است به نام Awake

فایل ویدئویی بیدار و همیشه هوشیار – حجم فایل 195 مگابایت

خود واقعی شما حتی در خواب هم بیدار هستید .

جهان -جهان شو

حقیقت واقعی ما فراتر از جسم و دنیای مادی است که در این جهان تجربه می کنیم . من نام این مستند کوتاه را ” بیدار ” انتخاب کردم ، به دلیل اینکه همواره جهان هستی بهترین پاداش هایش را به افرادی که در بیداری و هوشیاری هستند عطا می کند .

کسی که بیدار است ، خودش را می شناسد ، جهان هستی و ساز و کارش را درک می کند و او هوشیار به همه چیز است . میداند که آنچه را که به عنوان زندگی تجربه می کند تنها نمایشی از انعکاس جهان هستی بر پرده زندگی اش است .

بیدار همیشه بیدار است ، حتی وقتی که در خواب است . او به همه چیز هوشیار است و شاهد بر همه چیز است . هوشیار از اینکه می داند آنچه را که به عنوان زندگی تجربه می کند ، انعکاسی از درون ماست . بیدار کسی است که همواره به این قانون مهم آگاه است .

انگیزه من برای ساخت این مستند کوتاه یک احساس بیداری درونی بوده . من مدت های زیادی از تمرین های جسمانی دور بودم ، و این آگاهی در من جاری شد و احساس نیاز دوباره کردم ، و مدتی است که دوباره این مسیر پر از تجربه های لذت بخش و بی پایان را شروع کردم .

همواره تحرک و فعالیت های جسمانی ، ورزش و یا هر چیزی که نامیده شود باعث میشده تا من درک و شناخت بیش تری از جسمی که در این دنیای مادی با آن حضور دارم پیدا کنم . توانایی جسمانی ام را بشناسم ، پاسخ جهان هستی به شرایط و توانایی های جسمی ام را بشناسم .

فعالیت و تحرک باعث می شده تا من باور قوی تری نسبت به این جسم دنیایی فوق العاده هوشمندم پیدا کنم . فعالیت های جسمانی ام باعث شده تا من نقاط ضعف جسمانی ام را پیدا کنم و با تعالی بخشیدن به روح خودم و جسمم هر درو را در یک مسیر قدرتمند و توسعه دهم .

فعالیت و تحرک باعث شد تا من درک کنم که هر عمل فیزیکی من در این جهان هستی مانند زدن یک دکمه یا حرکت یک اهرم است ، و نتیجه هر عملم در هر بار انعکاسی عظیم تر از قبلی را بدنبال خواهد داشت .

حرکت و فعالیت جسمانی همواره خودم را به خودم یاداوری می کند ، که این جسم مادی توانایی های محدودی دارد ، و برای انجام کارهای بزرگ تر باید از نیروی الهی درونیم استفاده کنم . هر بار که این نیرو در پشت این جسم بیدار می شود ، هر بار که برای تصمیمات جدی از قالب این نیرو دست به عمل می شوم ، قیامتی بر پا می شود و نتایج عظیمی حاصل می شود که زبان از تعریف چگونگی آن باز می ماند .

awake-image
بیدار و همیشه هوشیار

این مستند با این امید تهیه شد تا شما هم همواره در هر لحظه از زندگی خود این نیروی بیدار باشید و خود را آن نیروی همیشه حاضر ، توانمند و هوشیار بدانید که حتی در خواب هم هوشیار و بیدار است .

اگر شما هم میخواهید نیروی درونی خود را باز یابید و به اصل خویش متصل شوید ، اگر می خواهید با هر اقدامی که می کنید ، انعکاسی عظیم از آن را در زندگی خود دریافت کنید ، در سفر به طبیعت درون برای متصل شدن به این نیروی قدرتمند و بی پایان با من همسفر شوید .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید