با بهترین سایت ثروت در ایران و جهان آشنا شوید 💻💲

the best wealth site in iran

تنها راه ساده زیستن،از تجربه ثروت می گذرد.

اگر میخواهید فردی باشید که از تمام لحظات زندگی خود لذت ببرید،و زندگی راحت و در آسایشی را می خواهید تجربه کنید،برای رسیدن به این سرمنزل و مقصد تنها باید از جاده ثروت عبور کنید

اگر میخواهید از ثروت خود فضل و بخشش کنید،تنها راه بخشیدن و گذشتن از ثروت ،رسیدن و تجربه ثروت است .ثروتی که بیش از حد نیاز زندگی تان باشد،و بعد با احساس عشق می توانید از آن به هر مقدار که بخواهید ببخشید.

ثروتی که برای هر فرد از زاویه نگاهش به زندگی ممکن است متفاوت باشد،یعنی یکی ثروت را در پول فراوان می بیند،یکی ثروت را در داشتن فرزندان و خانواده و روابط عاشقانه می بیند،یکی ثروت را در سلامتی و تندرستی می بیند و یکی ثروت را در معنویت و ارتباط با خدایش می بیند.

در نوشته تعریف ثروت کاملا توضیح دادم که ثروت یک سبک زندگی جهانی است که حاصل  ذهنیت ثروتمند است که نتیجه اش به شکل پول و سرمایه مالی فراوان و روابط عاشقانه و سلامتی و معنویت وارد زندگی میشود.

بلطف نعمت های فراوان پروردگار جهان هستی،هر روز راه های ساده تر و راحت تری در هر زمینه ایجاد می شود،بخصوص در زمینه ثروت بطوری که هر سال تعداد زیادی به افرادی که داراییشان از یک میلیون دلار میگذرد اضافه میشود.

یکی از ساده ترین راه های کسب ثروت کسب باورهای ثروت آفرین است که از طریق آموزش به سادگی قابل دسترسی است.

سایت ثروت و موفقیت در ایران و جهان

سایت ثروت گروه تحقیقاتی عباس منش یکی از بهترین الگوها و مراجع آموزش قوانین ثروت و حوزه موفقیت میباشد.

the best wealth site in full screen

در این نوشته با من همسفر باشید تا با هم سری بزنیم به سایت گروه تحقیقاتی عباس منش و با امکانت و ویژگی های منحصر به فرد این سایت آشنا شویم.

مالک سایت

سایت عباس منش متعلق به آقای سید حسین عباس منش تحت عنوان”گروه تحقیقاتی عباس منش ” می باشد و به گفته خود ایشان با ختلاف بسیار زیاد در حال حاضر نسبت به تمام سایت های حوزه موفقیت و ثروت رتبه اول را به خود اختصاص داده است.

رتبه سایت

البته بر اساس یکی از ابزار های رتبه گیری سایت های اینترنتی ؛الکسا؛سایت عباس منش دارای رنک و امتیاز بسیار خوبی نسبت به دیگر سایت های اینترنتی می باشد و در جایگاه بسیار خوبی قرار دارد.

رتبه جهانی سایت موفقیت عباس منش

سایت عباس منش در حال حاضر دارای رتبه 313 سایت های داخلی و رتبه 8131 بین سایت های جهانی را دارد.این اعداد نشان دهنده رتبه ی سایت در بین دیگر سایت های هم رده می باشد که سایت عباس منش در حال حاضر دارای رتبه خیلی خوبی در ایران و در جهان می باشد.

اما این رتبه تنها یک هزارم از عوامل موفقیت سایت عباس منش را نشان میدهد که عوامل بسیار دیگری که در این نوشته به آن پرداختم در موفقیت این سایت نیز بسیار موثر بوده است.

the best wealth site in alexa site

اعضای سایت گروه تحقیقاتی عباس منش

در حال حاضر سایت عباس منش توسط حدودا 4نفر مدیریت میشود،که بخش اعظم و مدیریت سایت را خود اقای عباس منش بصورت کاملا جدی تحت کنترل دارد.

همچنین در کنار ایشان سرکار خانم مریم شایسته که مدیریت بخش فروش را از قبل برعهده داشتند نیز در کنار ایشان فعالیت و همکاری میکنند.

همچنین دو نفر دیگر در بخش فنی سایت در این تیم فعالیت دارند.

بخشی از زندگی آقای عباس منش

به گفته خود ایشان،در قم متولد شدن و از همان سالهای نوجوانی بطور مستقل مشغول به کار و کسب درامد شدند و یک مغازه کلوپ بازهای رایانه ای و ساندویجی را راه اندازی کردند،بعد ازدواج به همراه همسر خود به بندرعباس مهاجرت کردند و در یکی از شرکت های نفتی و پتروشیمی بندعباس مشغول به کار شدند.

همچنین ایشان مدتی را در کشی های تجاری مشغول به کار بودند و بعد از یکسری مسائل گمرکی فعالیت شرکتی که ایشان در آن مشغول به کار بودند متوقف شد.

در حینی که ماجرای شرکت و کار در شرکت در حالت تعلیق قرار گرفته بود،با ماشین پیکان خود به مسافرکشی می پرداختند.

همچنین در این مدت ایشان بر روی مباحث نوفقیت فردی و ثروت در زندگی مطالعات و تحقیقات بسیاری را داشتند.

و بعد از حدود هشت سال زندگی در بندر عباس با بخشیدن کل دارایی خود ،به همراه همسرش و فرزند شیرخوارش به تهران مهاجرت کردند.

در تهران شروع به برگزاری کلاس های نوفقیت و تندخوانی و کسب ثروت نمود.

بعد از گذراندن سال های نوفقیت آمیز در تهران به کشورهای مختلفی سفر و مهاحرت داشتند.

در حال حاضر ایشان در کشور آمریکا زندگی میکند و تمام آموزش های خود را از،طریق سایت عباس منش دات کام به تمام هموطنان فارسی و مردم جهان عرضه می کنند.

برای اطلاعات بیش تر زندگی نامه ایشان را که به زبان خودشان در قسمت خوش آمدگویی سایت عباس منش دات کام قرار داده شده است را مشاهده کنید.

دلیل محبوبیت سایت عباس منش

مهمترین دلیل محبوبیت سایت عباس منش،محتوای اثربخش و تاثیرگذار و مفید آن است.

سادگی و کارآمدی  یکی دیگر از مهمترین ویژگی های این سایت است که باعث شده مخاطبین زیادی از کشورهای مختلف جهان را به خود جذب کند.

مخاطبین سایت عباس منش

با توجه به اینکه سایت عباس منش یک سایت فارسی زبان است،بیش تر مخاطبین این سایت فارسی زبانانی هستند که در ایران و دیگر کشورهای جهان زندگی میکنند ،علاوه بر ایران،کشوارهایی مثل،افغانستان،تاجیکستان،آلمان،فرانسه،کانادا،امریکا،استرالیا و دیگر کشورهای اروپایی و امریکایی که مخاطبین خاص خود را دارد.

از میان همه کشور ها بیش ترین مخاطبین این سایت ایرانی ها می باشند،البته این سایت به زبان انگلیسی هم قابل دسترسی می باشد و مخاطبین غیر فارسی زبان خود را دارد.

سایت عباس منش مناسب چه افرادی است

این سایت برای افرادی  که همواره در حال تلاش برای بهبود شرایط زندگی خود از وضعیت فعلی به یک وضعیت مطلوب تر هستند مناسب می باشد.

همچنین افرادی که در زندگی دچار تضادهایی در زمینه مالی و روابط و سلامتی و معنویت شدند و در صدد بهبود و رفع آن تضاد می باشند مناسب است.

ویژگی های سایت عباس منش

سایت عباس منش یک سایت مخاطب محور می باشد،و موضوعاتی که در سایت مطرح میشود مستقیما به رفع و حل مسائل زندگی مخاطبان اشاره میکند.

همچنین بخش عظیمی از محتوای سایت توسط مخاطبین خود سایت تولید میشود،و افرادی که از خدمات این سایت استفاده کردند،در حال حاضر بوسیله نوشتن،بخش زیادی از محتوای متنی سایت را تولید میکنند.

این محتوا شامل نظرات و دیدگاه ها و تجربیات افرادی است که از فایل های دانلودی و محصولات سایت عباس منش استفاده کردند و نتایج خود را به عنوان تمرین و بخشی از فراید حل مسائل و راهی برای تمرکز بیش تر بر آموزش و مطالب یادگرفته شده در سایت ارائه می دهند.

ویژگی ها و بخش های مختلف سایت عباس منش

سایت عباس منش بخش های متفاوتی دارد،که یکی از جذاب ترین بخش های آن بخش عقل کل سایت است.

در این بخش کاربران در مورد هر مسئله ای که در زندگی داشته باشند سوالات خود را مطرح میکنند و کاربرانی که در زمینه آن سوال تجربیات کافی را دارا هستند و یا از آموزش های سایت استفاده کرده باشند،پاسخ های خود را ارائه می دهند.

در حال حاضر این بخش از سایت رایگان در اختیار کاربران سایت قرار داده شده است.

دیگر بخش های سایت عباس منش می توان به بخش اتاق شخص کاربران اشاره کرد، که کاربران سایت می توانند،نظراتی را که در سایت نوشته اند،پاسخ نظرات دیگران به نوشته های خود،دفتر خاطرات عمومی من،نشانه امروز من،تجربه دوستانم از نشانه روزانه،پروفایل عمومی من،پروفایل شخصی،آرشیو نظرات مورد علاقه من،داستان هدایت من،تست نیم کره مغز را مشاهده کنند.

محصولات رایگان

سایت عباس منش دارای بیش از صدها آرشیو از فایل های رایگان دانلودی است که با دسترسی بسیار آسان و فقط تنها با عضویت در سایت قابل دسترس برای کاربران سایت است.

هرکدام از این فایل های رایگان می تواند پاسخ موثری به چند از مهمترین مسائل زندگی شما باشد.

محصولات سایت

یکی از امکانات و خدمات سایت گروه تحقیقاتی عباس منش ارائه محصولات آموزشی در قالب دوره های آنلاین و کتاب های الکترونیکی (پی دی اف) در حوزه رشد فردی و موفقیت در زندگی می باشد.

در حال حاضر سایت عباس منش دارای محصولات زیر می باشدد:

full screen of the best wealth site

دوره آنلاین روانشناسی ثروت یک

دوره آنلاین روانشناسی ثروت دو

دوره آنلاین روانشناسی ثروت سه

دوره آنلاین دوازده قدم

دوره راهنمای عملی دستیابی به رویاها

دوره آنلاین عزت نفس

دوره آنلاین کشف قوانین زندگی

دوره آنلاین عشق و مودت در روابط

دوره آنلاین جهان بینی توحیدی

دوره هدف گزاری

کتاب پی دی اف چگونه فکرخدا را بخوانیم

کتاب رویاهایی که رویا نیستند،فصل یک تا فصل ششم

به گفته مسئول سایت اقای عباس منش ، در حال حاضر تنها از طریق فروش محصولات آموزشی ، هزینه های سایت و تیم تحقیقاتی عباس منش را تامین میکند.

همسفر عزیزم از اینکه در این سفر زیبا در معرفی سایت ثروت تا این لحظه در کنار من بودید از شما ممنون و سپاسگزارم.امیدوارم با ارائه این مطلب، در هر چه لذت بخش تر کردن زندگی شما قدم موثری برداشته باشم

من جهان هستم،در حال خوب الهی باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید