چگونه ارتعاش یا فرکانس ثروت ایجاد کنیم ؟

a women creating vibration of wealth

از پس همه ی هیاهوی جهان هستی ، برای درک و تجربه ی بهتر آرامش در زندگی به مسیری هدایت می شوی که به تو می گوید برای داشتن و تجربه آرامش ، با ارتعاش یا فرکانس ثروت ، سفرت را به جهان درون شروع کن، که تو را به مقصدی از ایمان و باور قوی تر می رساند .

در دل خود ، خوب میدانی که هرگز مقصدی به نام خوشبختی در انتهای جاده زندگی وجود ندارد ، چون وقتی پا در مسیر این سفر می گذاری ، متوجه می شوی که آن سرزمین موعود و آن مقصد خوشبختی در همین جا و در همین مسیر و همین جاده و همین الان است و مقصد نهایی همان ایمان بیش تر ،خود باوری بیش تر و تجربه عشق بیش تر به خود است .

همین الان بهترین زمان برای تجربه خوشبختی است.

جهان – جهان شو

در ادامه سفرت در این مسیر، متوجه می شوی ، برای اینکه مسیرت را بتوانی تا انتها بپمایی ، باید با توشه ای از فرکانس های مناسب نسبت به سفرت خود را مجهز کنی ، تا همواره بتوانی به واسطه آن ، از زیبایی های مسیر لذت ببری و خوشبختی را تجربه کنی ، اما شاید هنوز نمی دانیم ارتعاش ثروت را چگونه باید بسازیم.

برای ایجاد ارتعاش ثروت بهتر است درک درستی از ارتعاش و فرکانس ثروت داشته باشیم . همان طور که در نوشته ارتعاش ثروت چیست توضیح دادم ، ارتعاش ثروت همان احساسات ناشی از باورهای ما ، نسبت به موضوع ثروت هستند .

در مسیر سفر ثروت که یکی از مقاصد آن فراوانی پول و آزادی مالی است ، ارتعاش ثروت را همان فرکانس پول و یا ارتعاش پول نام گذاری کرده ام تا رابطه بهتری با موضوع پول بتوانیم ایجاد کنیم.

ارتعاش پول یا فرکانس پول از باورهای ما نسبت به پول ناشی می شود . در واقع قانون جهان هستی اینگونه است که ، ما در هر لحظه به واسطه باورهایی که نسبت به هر موضوعی داریم (در اینجا نسبت به پول و پولدار بودن) ، در زندگی خود ، شرایطی از جنس همان و از اساس همان باورها را تجربه می کنیم.

در واقع ما به واسطه باورهای خود در هر لحظه در حال خلق تمام شرایط زندگی خود هستیم . اما چگونه و ازچه طریق ، باورها و این فرکانس ثروت ایجاد می شود ؟ پاسخ این است ؛ از طریق احساسات ما.

در واقع فرکانس پول و ثروت همان احساسات ما نسبت به موضوع پول و ثروت می باشند .

وقتی ما نسبت به موضوعی باورهای نامناسبی داشته باشیم ، به میزانی که آن باور و نگرش در ما قدرتمند است به همان میزان ، در ما احساسات بد ایجاد می کند و اگر نسبت به هر موضوعی مثلا موضوع پول باورها و نگرش های مناسبی داشته باشیم ، در ما احساسات خوب ایجاد می شود .

تا زمانی که در احساس خوب هستیم در حال ارسال ارتعاش و فرکانس خوب هستیم .

جهان – جهان شو

در واقع تا زمانی که بدلیل باورهای مناسب در احساس خوب هستیم ، به اندازه ای که در احساس خوب می مانیم ، در حال ارسال فرکانس های خوب و ارتعاشات خوب به مسیری زندگی خود در جهان هستی ، هستیم .

قانون جهان هستی به این صورت است که تا وقتی که باورهای مناسبی داشته باشیم ، جهان هستی شرایط هماهنگ از جنس همان باورها را برای ما فراهم میکند و وقتی که باورهای نامناسبی داشته باشیم ، جهان هستی شرایطی از جنس همان باورها را برای ما فراهم می کند و ما آن شرایط را در زندگی بصورت اتفاقات طبیعی زندگی ، تجربه می کنیم.

نکته جالب اینجاست که احساسات ما و فرکانس هایی که به جهان هستی می فرستیم راه ارتباطی ما ، با جهان هستی می باشد .

احساسات درونی ما ، زبان ارتباط ما با جهان هستی می باشند .

جهان – جهان شو

در واقع وقتی احساس خوبی داریم درحال ارسال درخواست های خود به جهان هستی می باشیم و این ارتعاش و فرکانس و درخواست را به جهان هستی می فرستیم که شرایطی را برای من فراهم کن تا از این احساس خوب ، بیش تر در زندگی خود تجربه کنم ، و وقتی احساس بدی داریم ، در واقع به جهان هستی این درخواست را می فرستیم که شرایطی را برای من فراهم کن که چنین احساس بدی را ، بیش تر تجربه کنم.

اما چگونه فرکانس مناسب پول و ثروت به جهان هستی ارسال کنیم ؟ پاسخ این است از طریق تغییر و اصلاح و بهبود مداوم باورها .

درواقع اگر شرایط مناسبی از پول و ثروت را در زندگی خود تجربه نمی کنیم ، نشان از این است که هنوز باورهای نامناسبی نسبت به پول و ثروت در ما وجود دارد .

شاید کمی در برابر این تشخیص مقاومت داشته باشید ، اگر اینطور باشد ،بله ، من به شما کاملا حق می دهم ، اگر من هم جای شما بودم همین مقاومت را می کردم ، اما نتیجه ، خود گویای همه چیز است .

وقتی باورهای خود را نسبت به پول بهبود دهیم و تغییر دهیم ،از وقتی که شروع به اجرای این تغییر می کنیم ، در واقع از وقتی که تصمیم جدی برای به اجرا در آوردن این تغییرات می کنیم و متعهد می شویم ، جهان هستی به همان میزان ، خود را هماهنگ با باورهای ما و در خواست های ما می سازد.

با اندازه ای که بتوانیم تغییرات در خود ایجاد کنیم ، جهان هستی به همان میزان ،ایده ها افراد و اتفاقات و شرایطی را برای ما فراهم می کند و ما در آن شرایطی قرار می گیریم که آن باورها را در خود ایجاد کره ایم . در واقع شرایطی از جنس و به قدرت همان باورهایی که توانستیم در خود ایجاد کنیم.

ما خالق شرایط زندگی خود هستیم .

جهان – جهان شو

برای ایجاد ارتعاش و فرکانس مناسب پول باید باورهای مناسب و هم جهت با خواسته های مالی در خود ایجاد کنیم و ایجاد باورهای مناسب در ما احساسات خوب ایجاد می کند و احساسات خوب ، همان فرکانس های ثروت و پول هستند که به جهان هستی ارسال می کنیم.

هر چه بیش تر در احساس خوب بمانیم ، ارتعاش پول بیش تری به جهان هستی ارسال می کنیم و جهان هستی تجربه ای از همان باورها و احساسات را برای ما فراهم میکند ، این قانون بدون تغییر جهان هستی است .

من جهان هستم و از اینکه در این سفر ثروت راهنمای شما بودم و از اینکه شما همسفر خوب در کنار من بودید ، بسیار ممنون و سپاسگزارم . لطفا شما ، هر تجربه خوبی از زمان هایی که احساس خوبی در زندگی خود داشتید و بعد ، اتفاقات و ایده ها و برخوردها و شرایط خوبی را در زندگی تجربه کردید را برای من در این صفحه بنویسید ممکن است تا نیاز باشد تا کمی برای این موضوع فکر کنید و آن لحظه ها را بیاد بیاورید .

اتفاقِات ناشی از احساس خوب می تواند از ، پیدا کردن پول یا واریز پول و یا حتی دیدن یک دوست مورد علاقه یا استخدام در یک شرکت مورد علاقه یا سفر به یک منطقه زیبا تا یک خبر خوب و یا هرچیزی که به بیش تر شدن آن احساس خوب در شما کمک کرده است ، باشد .

من تمام تجربه های شما و دیدگاه های شما ، نسبت به این موضع را با عشق و علاقه و به دقت مطالعه می کنم و هر جا نیاز به پاسخ باشد ، پاسخ مناسب را خواهم داد ، ممنون و سپاسگزارم و در حال خوب الهی باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید