با سریع ترین راه جذب فوری ثروت آشنا شویم 💸💸💸

man immediate attraction of wealth
جذب فوری ثروت

به شما تبریک می گویم،شما در مسیر جذب فوری ثروت قرار گرفته اید،اگر این مقاله را به خوبی مطالعه کنید و آن را خوب درک کنید و آنچه که در این نوشته گفته می شود را باور کنید و به آن عمل کنید،از همین امروز اتفاقاتی برای شما رخ می دهد و نشانه هایی را دریافت می کنید که به شما نشان میدهد ثروت و فراوانی و نعمت و پول به سمت شما در جریان است و شما همه آن ها را می توانید جذب کنید.

این نشانه ها از شنیدن کلمه پول و یا پیداکردن پول و یا یک خبر امیدوارکننده در مورد فراوانی پول و هر چیز مشابهی می تواند باشد،و این مستقیما به توجه شما به موضوع پول بستگی دارد.

اما قبل از هر چیز یک تفاوت بین ذهن فقیر و ذهن غنی را به شما می گویم و آن این است که، یک ذهن ثروتمند همیشه مقدمه مناسب می چیند تا بهترین نتیجه ایجاد شود، ولی ذهن فقیر اینکار را نمی کند،پس قبل از اینکه اصل مطلب را مستقیماََ بگویم مقدمه ای مهم را به شما می گویم که باعث می شود اصل و اساس جذب فوری ثروت را بیش تر درک کنید تا این روند سریع تر در زندگی شما اتفاق بیافتد و پول بیش تری وارد زندگی و کسب و کارتان شود.

قوانین ثروت برای جذب فوری ثروت

قبل از اینکه سریع ترین راه جذب سریع پول و ثروت را بدانیم،باید درک درستی از پول و ثروت و قوانین مربوط به ثروت را بدانیم. شاید بپرسید که وجود این قوانین به چه دردی می خورد و چه فایده ای دارد؟

باید بگویم که دانستن قوانین پول و ثروت ،فرایند جذب پول و ثروت به زندگی را، بسیار آسان تر و سریع تر و راحت تر می کند و همچنین از اشتباهاتی که ممکن است به شرایط زندگی ما آسیب برساند،بخصوص در مورد پول و ثروت بسیار جلوگیری می کند.

همچنین از هرگونه تخلف دیگران و حق خوری و یا به قولی همان نامردی ها، بدون برو و برگشت جلوگیری می شود که مو لای درز کار نمی رود و دیگر کسی بهانه ای نمی تواند داشته باشد که حق من خورده شده یا حق کسی خورده شود،در این مورد مثالی میزنم.

فرض کنیم در شهری زندگی می کنیم که جمعه ها برای تفریح،خانواده ها، فقط از فضاهایی که شهرداری آنجا مشخص کرده است می توان استفاده کرد وبرای استفاده از آن فضا ها قوانین نوشته شده است و هزینه ای بابت عوارض شهرداری دریافت می شود و هرکس بدون اجازه و بدون پرداخت هزینه از آن فضا ها استفاده کند،از او جرمیه دریافت می شود و از ان مکان اخراج می شود.

حالا فرض کنیم شهری که در آن قانون به درستی اجرا نمی شد و هر روز یک قانون جدید عوض می شد و یا افراد اصلا قوانین را اجرا نمی کردند و برای استفاده از چنین فضاهایی، هرکسی که زورش بیش تر بود،می رفت و بهترین جاها را برای خود می گرفت و حتی با ایجاد مزاحمت برای دیگر خانواده ها و افراد،حق دیگران را هم رعایت نمی کرد.

آیا در چنین شرایطی امکان لذت بردن ازآن فضای زیبا وجود داشت؟ جواب این است، بدون رعایت کردن قوانین،هرگز.

در مقابل شهری را در نظر بگیریم که قوانین در آن ثابت هستند و مجری آن قانون بسیار مقتدرانه آن را اجرا می کند و قوانین توسط مردم رعایت می شود و هرکس برای جایی که در آن فضای زیبا میخواهد داشته باشد، هزینه ای را پرداخت می کند و قوانین را رعایت می کنند و کسی بر دیگری هیچ ادعایی نمی تواند داشته باشد و هرکس که قوانین آنجا را رعایت نکند او را جریمه می کنند و از آن محل و فضای زیبا اخراج می شود.

آیا در چنین شرایطی می توان از یک روز تعطیل و از یک تفریح خوب لذت برد؟ پاسخ این است بدلیل وجود قوانین مشخص و قاطعانه، قطعا بله.

دقیقا برای پول و ثروت هم به همین صورت است و هرکس قوانین پول را رعایت کند می تواند آن را داشته باشد و از مواهب داشتنش نهایت لذت را ببرد.

در واقع هرکس بهای داشتن پول را بپردازد و قوانین پول و ثروت را رعایت کند،می تواند آن را داشته باشد. تا چه وقت و تا چه زمانی این امکان وجود دارد؟ پاسخ این است،تا وقتی که قوانین را رعایت می کند.

خیلی باید دقت کنیم و حواسمان باشد و این موضوع را به خوبی درک کنیم که من درباره قوانین شهری و یا دولتی و یا قوانین بین المللی و کشورها و یا قوانین بین بانکی و درمورد نوع ارز و پول صحبت نمی کنم.

من درمورد قوانین جهانی ، و کیهانی صحبت میکنم که در هر نقطه از جهان هستی این قوانین همواره بدون تغییر و ثابت بوده و فقط وقتی به آن قوانین عمل شود نتیجه میدهد و عمل به آن همان نتیجه ای را می دهد که اگر در کشور مثلا امریکا باشیم یا در کشور مغولستان باشیم،هیچ فرقی نمی کند در چه زمان و در چه مکانی باشیم در هر صورت قوانین جهانی یکی هستند و جواب می دهند.

قوانینی که جهان،خداوند،کائنات،الله،و یا هر چیزی دیگری که آن را خدا می نامید آن ها را در جهان وضع کرده است تا کسی از آن قوانین تخطی نکند و به هرکس که بخواهد و این قوانین را رعایت می کند پاداش و سهم داده میشود،امیدوارم این موضوع را به خوبی درک کنیم.

قانون جهانی فرکانس(باور) در جذب فوری ثروت

یکی از مهمترین قوانین جهانی زندگی، قانون فرکانس یا همان باور است. این قانون در تمام جنبه های زندگی مثل ثروت و پول و سلامتی و روابط و معنویت صدق می کند و در این جا در مورد پول این قانون را بیان می کنیم.

این قانون به ما می گوید ،تمام اتفاقات و شرایطی از هر موضوع، را که، در زندگی تجربه میکنیم نتیجه باورهای ما نسبت به آن موضوع است. در واقع نتیجه ای از نگرش قالبی است که نسبت به آن موضوع داریم، می باشد.

مثلا اگر من از نظر مالی شرایط خوبی را تجربه نمی کنم دقیقا به خاطر این است که این قانون جهانی همواره در حال اجرا است،یعنی من نسبت به موضوع پول نگرشی دارم که باعث می شود، تجربه درستی از پول را در زندگی نتوانم داشته باشم.

اگر من باورهای نامناسب نسبت به پول داشته باشم که مثلا، پول در جهان کم است یا افراد خاصی با شرایط خاصی می توانند ثروتمند شوند و من لیاقت ثروتمند شدن را ندارم یا ثروتمندان افراد دروغگو وکلاه برداری هستند یا پول چرک کف دست است یا برای پول نیازی نیست احترام و ارزش قائل باشم، یا باورم این باشد که پول دردسر و مشکلات می آورد یا اگر پولدار شوم باید آن را زود خرج کنم یا پول امنیت زندگی ام را ازمن می گیرد یا پول آرامشم را ازمن می گیرد یا برای پول دار شدن باید دروغ گفت و من ادم مذهبی هستم و خداوند دروغگو ها را دوست ندارد و چون نمی خواهخم دروغ بگویم پول بیش تر را نمی خواهم و هزاران و خیلی نمونه هایی ازباورها و نگرش های نامناسب دیگر نسبت به پول که از ذهنیت فقیر است، داشته باشم،هرگز تجربه و رابطه خوبی را با پول در زندگی ام نخواهم داشت.

تا چه وقت چنین تجربه ای را در زندگی نسبت به پول خواهم داشت؟ پاسخ این است؛تا وقتی که قانون را رعایت نکنم یعنی تا وقتی که باورهای مناسبی نسبت به پول نداشته باشم و نگرش های درستی نسبت به پول نداشته باشم شرایط همین آش و همین کاسه خواهد بود.

قانون جهانی جذب،در جذب فوری پول و ثروت

در جهان هر چیز چیزی جذب کرد 
گرم گرمی را کشید و سرد سرد
قسم باطل باطلان را می کشند
باقیان از باقیان هم سرخوشند
ناریان مر ناریان را جاذب اند
نوریان مر نوریان را طالب اند

صداها نمونه شعر و جملات قصار مثل این اشعار در کتاب ها و اینترنت و منابع و فرهنگ های قدیم هم ایران و هم کشورهای دیگر وجود دارد که این قانون را فریاد می زند که ما در زندگی خود تنها چیزهایی را جذب می کنیم که شخصیت،باورهای ما،منطق ما و فرکانس های غالب ما،آن را می پذیرد.

در واقع قانون جذب می گوید ما به واسطه باورهایی که داریم همواره شرایطی را جذب می کنیم و تجربه می کنیم که از اساس و همفرکانس و هم جنس با همان باورهایی است که نسبت به آن موضع داریم .

شخصاََ ،این قانون را در زندگی ام تجربه میکنم و استفاده می کنم درواقع رعایت می کنم و سعی می کنم همواره بهتر از قبل طبق این قانون عمل می کنم.

درواقع نیازی نیست ما کاری کنیم،طبق باورهای ما و نگرش های ما نسبت به هر موضوعی این قانون خود به خود شرایط همجنس و همفرکانس با افکار ما را برای ما فراهم میکند.

توجه،اساس قانون باور درجذب فوری ثروت است

مثلا اگر من فردی باشم که نسبت به پول باور داشته باشم که پول زیاد برایم دردسر می آورد و یا برای اینکه پولدار شوم باید ساعت های خیلی زیادی را سر کارم باشم ودر این صورت زمان کمتری را در کنار خانواده ام خواهم بود و روابط خانوادگی ام از بین می رود،اگر چنین باوری داشته باشم اولاََ به طور ناخودآگاه ذهن من شرایطی را برای من ایجاد میکند که هر پول زیادی که قرار باشد وارد زندگی ام شود به طرز خیلی عادی از زندگی ام دور می شود و وارد زندگی ام نمی شود.

و یا اگر پولدار شوم دقیقا شرایطی را تجربه می کنم که باید ساعت های زیادی را سرکارم باشم و در این بین روابط خانوادگی ام از بین می رود. قانون خیلی دقیق عمل می کند طبق باورهای ما و هر آنچه که به آن توجه می کنیم همان را تجربه خواهیم کرد.

و دقیقا عکس همین قضیه هم هست،یعین اگر من درباره پول باور داشته باشم که وقتی پول زیادی وارد زندگی ام می شود باعث خوشبختی بیش تر و بهتر شدن روابط خانوادگی ام می شود و همواره به جنبه های مناسب از پول توجه کنم و احساس خوبی همواره از این موضوع داشته باشم،دقیقا شرایطی در زندگی برای من ایجاد می شود که پول خوبی را در زندگی تجربه خواهم کرد.

که باعث خوشبختی بیش تر و بهتر شدن روابطم می شود و در این مورد هم قانون بدون برو برگرد دقیق عمل می کند و جواب می دهد.

در مورد پول و ثروت این قانون همواره و در هر لحظه در حال اجرا است،و ما با توجه کردن به آن جنبه از پول و ثروت اساس همان نگرش را به زندگی خود جذب می کنیم،از اساس همان چیزی که توجه می کنیم را در زندگی خود تجربه می کنیم.

پیش بینی آینده مالی شما در جذب فوری پول

من به سادگی می توانم آینده مالی شما را پیش بینی کنم،شاید پیش خود بگویید چطور ممکن است؟ باید بگویم از طریق همین قانون جذب.

اینکه شما اکنون به چه جنبه ای از پول دارید توجه می کنید و با آن توجه چه احساسی را در خود ایجاد می کنید،هر احساسی را در خود ایجاد می کنید و هر باور و نگرشی که نسبت به پول و ثروت داشته باشید از اساس همان را،همین الان در زندگی خود دارید تجربه می کنید.

اگر پول کمی در زندگی داریم ،دائما به کمبود پول و منابع در زندگی خود توجه می کنیم و همواره در ترس و احساس کمبود و تمام شدن پول هستیم و دقیقا همین شرایط را در زندگی خود داریم تجربه میکنیم.

اگر به فراوانی پول و مشتری و نعمت های پول و ایدهای پول ساز و آینده مالی خوب و اتفاقات خوبی که با پول می شود انجام دهیم و احساس خوبی که از این موضوع داریم،اساس همین توجه و احساس خوب را در هر لحظه به زندگی خود وارد می کنیم.

احساس خوب=شرایط خوب؛احساس بد=شرایط بد

احساس خوب مساوی با شرایط خوب و مناسب و احساس بد مساوی شرایط بد و نامناسب،این نتیجه قانون توجه است. به هر جنبه ای از پول توجه می کنیم و هر احساسی که در خود از طریق این توجه در ما ایجاد می شود دقیقا اساس همان شرایط را برای خود رقم می زنیم.

آیا همواره به کمبود پول توجه داریم،به اخبار منفی درمورد پول توجه می کنیم،آیا به اینکه ثروت فقط از راه های خلاف بدست می آید توجه می کنیم،آیا به اینکه پول از راه های سخت بدست می آید توجه می کنیم،ایا اخبار سرقت و دزیده شدن خانواده ها و بچه های ثروتمندان را توجه می کنیم،؟

مهم نیست در زندگی چه خواسته ای داریم،

قانون توجه می گوید به هر چه توجه می کنید اساس همان را در زندگی تجربه خواهید کرد.

جهان-جهان شو

اگر به فراوانی و آرامش از داشتن پول و روابط عالی عاشقانه از داشتن پول ،به خوشبختی از داشتن پول ،به امنیت و آسایش از داشتن پول و فوایدی که پول در زندگی مان ایجاد می کند و احساس خوبی که در ما ایجاد می شود و سپاسگزاری از نعمت ها همراه با احساس خوب واقعی، توجه می کنیم ،قانون می گوید دقیقا اساس همین احساس را در زندگی تجربه خواهید کرد.

قانون تکامل در جذب فوری پول

تمام شرایطی را که در زندگی تجربه می کنیم بخاطر باورها و فرکانس هایی بوده است که از پیش فرستاده ایم،این موضوع در قرآن با عبارت ها از بما قدمت ایدهم بیان میشود،به واسطه آنچه که از پیش فرستاده اید.

با توجه به قدرت فرکانس ما و باورهایی که داریم بین آنچه که ارسال می کنم ،یعنی باورهایی که در هر لحظه نسبت به موضوعی که داریم تا تجربه شرایطی مشابه با اساس آن فرکانس و کانون توجه، فاصله زمانی وجود دارد.

هرچه فرکانس قوی تر و مداوم باشد فاصله زمانی بین درخواست بواسطه کانون توجه و فرکانس تا بوقوع پیوستن آن شرایط، کمتر می شود و هرچه فرکانس درخواست ضعیف تر باشد و مداومت کمتری داشته باشد،فاصله بوقوع پیوستن و تجربه آن شرایط دیرتر می شود.

و بالاترین حد از فرکانس و باورهای قوی به قول قران نتیجه آن “إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ ﴿۸۲﴾ سوره یاسین” می شود و هنگامی که بگوید بشو، می شود،یعین هنگامی که درخواست قوی ارسال می شود سریعا اتفاق می افتد.

برای این موضوع یک مثال ساده می زنم شاید شما هم تجربه کرده بشید.

برای من بارها پیش آمده که در طول روز به یک دوست یا فردی که قبلا با او رابطه دوستی یا به نحوی ارتباط داشته ام یا در گذشته ارتباطی داشته ام حتی می تواند یک مشتری باشد،فکر کرده باشم و بعد دقیقا بطور اتفاقی در همان روز تلفنی از او می شود یا او را در خیابان می بینم و یا خبری درباره او می شنوم، این دقیقا همین قانون است و چون من باورهای بدون مقاومتی نسبت به این موضوع داشته ام و فرکانس درخواست و باورهای قوی را ارسال کرده ام خیلی سریع برایم اتفاق می افتد.

شاید بگوید خب اگر اینطور است پس من درباره هر چیزی که بخواهم می توانم از این قانون به این سادگی استفاده کنم و برایم اتفاقاتی که می خواهم رخ بدهد،مثلا این قانون را برای ورود پول بیش تر به زندگی ام استافده کنم.

باید به شما بگویم که اتفاقا اگر این درخواست را در مورد چیز دیگری می کردیم هرگز اتفاقا نمی افتاد مگر اینکه باورهای خیلی قوی و درست و مناسبی نسبت به آن موضوع داشته باشیم. و در ادام این موضوع قانون تکامل پا پیش می گذارد و این قانون به این صورت است که باورهای ما نسبت به موضوعات مختلف یک شبه ایجاد نشده اند که یک شبه یا با زدن یک آمپول یا یک دکمه بخواهیم آن ها را تغییر دهیم بخصوص در مورد پول و ثروت برای کسی که نسبت به پول و ثروت دارای باورهای نامناسب ذهنیت فقیر باشد.

در هر صورت جذب فوری ثروت به سادگی قابل اتفاق است اگر طبق قانون ما تغییر کنیم،یعنی توانسته باشیم باورهای مناسبی نسبت به ثروت و پول در خود ایجاد کنیم.

جهان-جهان شو

همانطور که در بالا اشاره کردم ما بواسطه باورهای خود در هر لحظه در حال خلق شرایط زندگی خود در تمام جنبه های آن هستیم.

در مورد پول و جذب فوری ثروت هرچقدر بهتر باورهای مناسب نسبت به ثروت بتوانیم در خود ایجاد کنیم و هرچقدر بیشتر و بهتر بتوانیم به واسطه باورهای بنیادین احساس خوب بیش تر و مداوم تری را در خود ایجاد کنیم،جذب فوری ثروت و پول خیلی سریع اتفاق می افتد بطوری که به قول قرآن” أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ” بس بگویی بشو،میشود.

من جهان هستم و از اینکه در این سفر ثروت راهنمای شما بودم از شما بسیار ممنون و سپاسگزارم،لطفا تجربه خود را از جذب فوری ثروت و اتفاقات و یا شرایطی که باعث شد پول و یا ثروتی حتی به مقدار کم و یا زیاد در زندگی خود جذب کنید و یا خواسته ای دلخواهنتان اتفاق بیافتد، برای من آن اتفاق را بنویسید و بگوید در آن لحظه و یا در آن روز و یا روز های قبل ازآن چه احساسی داشتید،بیاد داشته باشیم نوشتن و یاداوی اتفاقات خوب زندگی باعث بیش تر شدن آنها در زندگی ما می شود و این طبق قانون جذب است. من تمام نوشته های شما را با عشق و علاقه مطالعه خواهم کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید