مشاوره آنلاین با جهان در مورد اهمیت پول و ثروت

مشاوره آنلاین اهمیت پول و ارزشمند بودن ثروتمند شدن

اهمیت پول و ثروت مستقیما به جنس باورهای تو نسبت آن بستگی دارد . آیا واقعا پول چرک کف دست است ؟ آیا واقعا پول درد سر و مشکلات با خود به همراه می آورد ؟ آیا واقعا آدم های پولدار زورگو و مغرورند ؟ آیا پول باعث میشود تا روابط آدم ها با هم سرد شود ؟ آیا واقعا پول باعث میشود تا خانواده ها از هم پاشیده بشود ؟

آیا واقعا پول این همه اتفاقات بد را با خودش به دنبال دارد ؟ آیا واقعا هرکسی که پولدار است از راه غیر حلال و با حق دیگران را خوردن ، به ثروت رسیده است ؟ آیا پولدار با ثروتمند یکی هستند ؟ به راستی که حقیقت واقعی چیست ؟

همیشه ثروت و ثروتمندان در نگاه عموم جامعه افرادی پول پرست ، خودپسند ، افرادی که مشغله فکری زیادی دارند ، زندگی خانوادگی درست و حسابی ندارند و انسان هایی که از مسیر خدا دور شده اند و یا احتمال اینکه در ایمانشان نسبت به خداوند دچار لغزش شوند بسیار زیاد است ، معرفی شده اند . بدون اینکه خودمان واقعا پول را به درستی شناخته باشیم و از آن بصورت درست استفاده کرده باشیم .

به همین دلیل به هزاران روش سعی کردیم تا پول را هم کثیف و ناپاک جلوه دهیم زیرا پول ابزار دست ثروتمندان است . ما از طریق مختلف باورهای نامناسبی را درباره پول در ذهن خود ساخته ایم ، باورهایی مثل پول چرک کف دست است ، پول کثیف است و یا با ضرب المثل هایی سعی کردیم دلیل پولدار نشدنمان را منطقی جلوه دهیم و ثروت را غیر الهی بدانیم .

ضرب المثل هایی مثل هرکه بامش بیش برفش بیش تر و یا اگر شتر با بارش از سوراخ یک سوزن رد شود ، پس یک فرد ثروتمند هم می تواند به بهشت برود را ساختیم . و هزاران و هزاران باورها در قالب جمله ها و ضرب المثل ها که در سطح عموم جامعه دهن به دهن گشته که همه حاکی از اینند که پول کثیف است و ثروتمند شدن برابر است با از راه خدا دور شدن .

به بچه های خود در مدارس یاد دادیم درباره علم بهتر است یا ثروت انشاء بنویسند . به آنها یاد دادیم که بین علم و ثروت ، علم را انتخاب کنند ، به آنها یاد دادیم که بین معرفت و ثروت ، معرفت را انتخاب کنند ، بین آسایش و ثروت ، آسایش را انتخاب کنند ، در حالی که نمی دانستیم که عامل پیشرفت در همه این انتخاب ها ، پول است .

ما در دنیای مادی پول را می خواستیم ، برای پیشرفت و آسایش زندگی خود به پول نیاز داشتیم اما از طرفی در ناخودگاه از آن متنفر بودیم و بصورت ناخودآگاه آن را پس می زدیم . مگر می شود ، چیزی را بدست بیاوری که از آن تنفر داشته باشی ، حتی اگر به آن نیازمند باشی ؟ هرگز .

wealth is cost
اهمیت پول و ثروت

اما هیچ کدام از این باورها در دنیای حقیقی واقعیت ندارد . این باورها تنها و تنها ساخته اذهان فقیر و عموم جامعه است تا سرپوشی بر بی عرضگی و ضعف ایمان و عدم موفقیتشان در کسب ثروت و خلق پول باشد .

در این مشاوره آنلاین درباره این موضوع صحبت کردیم که وقتی شما ثروتمند می شوید چه اتفاقات خوبی را برای خود و اطرافیانتان رقم خواهید زد . از تحقق آرزوها و خواسته های مورد نظرتان گرفته تا تحقق آرزو ها و خواسته های دیگران . از آن مسافرت های بدون محدودیت زمان و مکان و هزینه گرفته تا خرید اتومبیل مورد علاقه تان برای همسفر فرزند و یا هرکسی که دوستش دارید .

در این مشاوره آنلاین درمورد اهمیت پول و ثروت صحبت کردیم و از اینکه هر چقدر ثروتمند تر شوی فرد با ارزش تری در جهان خواهی بود ، شخصیت خداگونه تری خواهی داشت . در این سفر به طبیعت درون ، ما درباره این صحبت کردیم که ثروتمند شدن تو نه تنها به خود تو بلکه به تمام جهان هستی کمک می کند .

از اینکه تو ثروتمند باشی و برای غذایی که میخوری ، ورزشی که می کنی ، تفریح و سفری که می روی پول قابل توجهی را هزینه کنی ، نه تنها خودت را از بهترین خدمات بهره مند کردی بلکه با اینکار به صدها انسان دیگر خدمت کرده ای .

money is blessing
اهمیت پول و ثروت

از آن آشپز و پیش خدمت رستوران که بهترین غذای لذیذ را برای تو می آورند تا آن باشگاه ورزشی که با هزینه ای که پرداخت کرده ای مجهز می شود . در نهایت ثروتمند بودن شما اولین کسی که از هزینه کردن این ثروت و پول بصورت مستقیم سود خواهد برد ، خود شما هستید و مستقما هر آنچه را که هزینه می کنید به خود شما برمی گردد .

و در نهایت ما به این نتیجه رسیدیم که پول نه تنها بی ارزش نیست و ثروت نه تنها ما را از خد اوند دور نمی کند ، بلکه پول بسیار با ارزش و معنوی نیز هست و هرچه ثروتمند تر شوی ، نزد خدایت محبوب تر می شوی و خداگونه تر می شوی . پس با خلق پول بیش تر و ثروتمند شدنمان به خودمان کمک می کنیم که خوب زندگی کنیم ، تا جهان هم جای بهتری برای زندگی کردن باشد .

اگر شما هم می خواهید رفاه و آسایش را در تمام جنبه های مسیر زندگی تان تجربه کنید و متعهدانه می خواهید شرایط زندگی خود را بهتر کنید ، اگر می خواهید آرزوها و خواسته های مالی خود را برآورده کنید ، در سفر به طبیعت درون با من همسفر شوید تا شما را در مسیر حقیقت واقعی زندگی راهنمایی کنم .

2 پاسخ
 1. آنا
  آنا می گوید:

  [15/11, 22:23] Ameneh: جلسه ششم ثروت
  [15/11, 22:51] Ameneh: باورها ی غلط تو ذهن مارشد میکنن وشکل میگیرن وبزرگ میشن وریشه های عمیقی ایجاد میکنن باور اینکه ثروت خوب نیست افراد ثروتمند افراد هستن که خوشبخت نیستند وهمیشه درگیر و مشغول هستن . پولشون رو از راههای نادرست بدست اوردن وهمیشه استرس دارن. ذهن فقیر چون به این موارد فکر میکنه هیچوقت نمیتونه به این فکر کنه که اگر الان جای همون ادم ثروتمند بو د هیچ وقت دلش نمیخواست درامد ماهانه خوبی که داره رو از دست بدهد . ذهن های فقیر هم همیشه بدنبال چیزهای مجانی هستن وقتی یه موردمجانی براشون پیدا میشه خیلی خوشحال میشن. راجع به هزینه کردن برای کلاسها واموزشها هم این مثال رو میتونیم بزنیم که اگر شخصی برای بدنسازی . یه اموزشگاه معمولی ثبت نام بکنه به همون نسبت هم امکانات کمی دریافت میکنه. ان باشگاه هم دستگاههای به روزی نداره هم تهویه مناسبی نداره واز لحاظ شخصیت ادمخایی که انجا هستن از سطح پایینی برخورداره. ولی بر عکس باشگاه بدنسازی که شهریه بالایی داره به همون اندازه از امکانات ووسایل ودستگاههای مجهزی برخورداره، ادمهای مهمی انجا میان ومیرن و یه مثلی میگه هر چقدر پول بدی همون قدر اش مبخوریما ادمها همیشه وقتی برای کلاسی هزینه پرداخت میکنیم . خومون رو ‌ملزم میکنیم که حتما برای اون کلاس زمان تایین کنیم وسر موقع بریم وییایم وتمرینها مون رو بموقع انجام بدیم ، فرق نمیکنه چه کلاسی باشه . اگر شهریمون رو اول ماه پرداخت کنیم باعث میشه دیگه هیچ بهونه ای نداشته باشیم که مهمون داشتم ،مسافرت رفتم وخیلی از مسائلی که باعث میشه سر کلاس حضور نداشته باشیم‌ کلا یه جورایی مجبوریم که همه ی جلسات رو شرکت کنیم . همین اجبار، باورها ی غلطمون ،که نمیتونم ونمیشه وکار دارم رو از بین میبره وباعث میشه که ما ادمها ی عمل گرایی بشیم.
  غلبه بر ترسها یکی دیگه از عواملی هست که ما میتونیم با تقویت اونها ترسی وواهمه ای که راجع به شروع وپیشرفت کارها داریم رو از بین ببریم . وخومون رو با توجه به شرایط جامعه ابدیت وایزوله کنیم . باید سخت کارکنیم ،نه اینکه کارو سخت تر کنیم واز کارها بت بسازیم .تفاوت مایی که این دورهای راهنمای علمی زندگی رو پشت سر گذاشتیم والبته که هنوز در حال یادگیری هستیم با ادمهایی که این دوره ها رو شرکت نکردن واگاهی ندارند اینه که انها از عزت نفس پایینی برخوردارند، شخصیت درونی خودشون رو نشناختن ‌ قدر ثروت رو نمیدونن . برای زندگی شون برنامه ریزی ندارن . چون هدفی ندارن که بواسطه اون هدف، کارهاشون وعلایقشون رو برنامه ریزی کنند فکر میکنن که پول چرک کف دسته، بخاطر افکار غلطشون دنبال یادگیری وکسب مهارت و ثروت اندوزی نمیرند. ودر جهل ونادانی خود باقی میمونن.

  • jahan
   jahan می گوید:

   امیدوارم برنامه زندگی خود را بر اساس آگاهی های این سفر درونی چینش کنیم و بر اساس آن اقدامات عملی جدی انجام دهیم .
   از اینکه وقت گذاشتید و تجربه و برداشتتون رو از این سفر بیان کردید ، از شما سپاسگزارم .

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید