همسفرعزیز سلام…

از اینکه سایت جهان شو را مرجعی برای سفر و تمرکز بر فراوانی و زیبایی ها, انتخاب کردید بسیار سپاسگزارم.

برای اینکه استفاده از سایت برای شما مفید باشد و از آنجایی که برای وقت شما بسیار ارزش قائل هستم, قوانین ساده و مهمی را تعریف کردم تا با استفاده از این قوانین مسیر درستی را در سایت پیش بگیرید که عمل کردن به آنها نتایج بزرگ و مداومی را برای شما از حضورتان در اینجا بوجود می آورد.

حفظ حریم خصوصی:

تمامی اطلاعات مشترکان و اعضای سایت جهان شو در این سایت با امنیت کامل محفوظ میباشند و از آنها فقط در جهت ارائه خدمات تنها از طریق همین سایت برای خود شترک و عضو استفاده خواهد شد.

سایت جهان شو بصورت دائم توسط سیستم های امنیتی هوشمند چک و بررسی میشود و در صورت مشاهده هرزنامه و هرنوع فعالیت مشکوک دیگر از سوی عوامل بیرونی را مشاهده کند بلافاصله حساب آن را مسدود میکند و آن را تا رفع کامل ,در لیست بررسی قرار میدهد تا عامل مخربی برای امنیت سایت و اعضای سایت ایجاد نشود.

شرایط خرید از سایت:

خرید تمامی محصولات سایت جهان شو بصورت پرداخت آنلاین میباشد و پس از پرداخت و تکمیل فراید خرید تا دریافت محصول به هر دلیلی هزینه قابل عودت نمی باشد- خریدار موظف است بلافصله بعد از خرید محصول اگر فایل دانلودی است آن را دانود نماید و یا در صورت بروز هرگونه مشکل در محصول خریداری شده بلافاصله آن را از طریق سرویس های اطلاع رسانی به سایت گزارش دهد.هر نوع کوتاهی در این مورد از سوی خریدار پذیرفته نخواهد بود.

سایت جهان شو موطف است تا درصورتی گزارش خرابی محصول و یا عدم تحویل محصول به خریدار صحت داشته باشد مسئله را تا رفع کامل آن پیگیری نماید.

قوانین نوشتن:

  • تمامی نوشته ها توسط مدیر سایت مورد بازدید قرار میگیرند و در صورتی که با قوانین سایت مغایرتی نداشته باشند, بر روی سایت منتشر میشوند.
  • استفاده از تصاویر,الفاظ و کلمات نامناسب و غیر مرتبط در نوشته مانع از انتشار آن میشود و یا در صورت صلاح دید مدیر سایت از نوشته حذف میشوند.
  • قرار دادن لینک و ادرس های اینترنتی,ایمیل,جیمیل,آی دی در نوشته مانع از انتشار ان میشود و یا در صورت صلاح دید مدیر سایت از نوشته حذف میشوند.
  • زمان انتشار نوشته های ارسالی در سایت , حدودا از 24 ساعت تا 72 ساعت میباشد.
  • نوشته شما باید موضوعیت داشته باشد,یعنی عنوان و متن سفرنامه باید هم مرتبط با موضوع سفر باشند و هم به هم مرتبط باشند.
  • از نوشتن و آوردن اسامی افراد و برندها, شرکت ها و به هر عنوانی و به هر دلیلی و درنوشته که مورد خطاب واقع میشود و ممکن است موجب ایجاد نارضایتی در مخاطب شود, جدا خودداری و رعایت شود و در صورت مشاهده مسئولیت آن برعهده نویسنده ان مطلب میباشد.
  • هدف اصلی سایت جهان شو توجه برفراوانی و زیبایی های جهان, برای ورود آنها به زندگی مان است, پس نوشتن سفرنامه را تمرینی برای تکرار و توجه این زیبایی ها بدانید, در صورتی که نوشته سفرنامه در راستای اهداف سایت نباشد منتشر نخواهد شد.