سفر به کول آب تجربه ای برای نحوه لذت بردن از زندگی در هر شرایطی

سفر به کول آب تجربه ای برای نحوه لذت بردن از زندگی – حجم 283 مگابایت
سفر به کول آب تجربه ای برای نحوه لذت بردن از زندگی – حجم 10مگابایت

سفر به کول آب تجربه ای برای نحوه لذت بردن از زندگی در هر شرایطی برای من بود . دره کول آب یکی از مکان های بکر و جدید برای من بود و فقط درباره زیبایی و لذت شنا و طی کردن این دره از کسانی که به اینجا آمده بودند شنیده بودم . من و همسفرم هیچ اطلاعات بیش تری به جز درباره راه دسترسی و اینکه برای طی کردن مسیر نیاز به شنا کردن هست ، نداشتیم .

اما تنها چیزی که با وجود ترس از اشنا نبودن به مسیر و عمق آب و شرایطی که در چند لحظه آینده برایمان پیش خواهد آمد اجازه و شجاعت ادامه دادن مسیر را میداد ، تکیه به نیروی خیر الهی درونی و نیروی اشتیاق و کنکجکاوی مقدس ما بود . زیرا من این درس را از زندگی در این جهان با شناخت خودم یاد گرفته ام که نیروی اشتیاق برای تجربه ی ناشناخته ها بر هر ترسی غلبه می کند .

cool ab valley
سفر به کول آب تجربه ای برای نحوه لذت بردن از زندگی

چون راه را نمی دانستیم و مسیر دره یک مسیر مستقیم بود ، ما تصمیم گرفتیم تا جایی که راه باز است مسیر را پیش برویم ، تا ببینیم به کجا می رسیم . در بخش هایی از مسیر اب عمیق می شد و نیاز به شنا کردن داشت . در این سفر هم خیس شده بودیم و هم از نظر جسمی خسته شده بودیم . اما لذتی که از تجربه ناشناخته ها و چالشی که خودمان را در ان قرار داده بودیم بر همه آن مشقت ها برای مان ارزشمند تر و خواستنی تر بود .

هر چه بیش تر مسیر را پیش می رفتیم ، و هر چه قسمت های سختی را پشت سر می گذاشتیم ، متوجه می شدیم که با هر بار عبور از یک بخش سخت از مسیر قوی تر می شویم . این پیروزی مداوم سفر را برای ما جذاب تر کرده بود . گویی که به این موفقیت های متوالی و احساس خوشی که از آن بدست می آوردیم عادت کرده بودیم .

ما از همان چیز کوچک ، همان موفقیت کوچک یعنی عبور از یک دالان پر از آب یا عبور از یک سنگ بزرگ ، یا پیدا کردن مسیری ساده تر برای عبور لذت می بردیم . از همان پیروزی های کوچک و این درسی بود که ما بارها و بارها در سفر کولاب برایمان تداعی شد .

لذت بردن از پیروزی ها و موفقیت های کوچک و ادامه دادن با انگیزه گرفتن از آن موفقیت ها و امید و آگاهی به اینکه ما در هر بار ، با هر تلاش قوی تر می شویم .

valley cool ab
سفر به کول آب تجربه ای برای نحوه لذت بردن از زندگی

و این آگاهی این اشتیاق را در ما ایجاد کرد که حدود 4 ساعت مسیر را طی کنیم و حدود 4 ساعت مسیر را برگردیم . کجکاوی های مقدس ما هرگز اجازه فکر کردن به ترسهایمان را نمی داد . و با وراد شدن به هر منطقه جدید ، مشتاق می شدیم تا بخش جدید از آنجا را کشف کنیم . سفر به کول آب درسی برای نحوه لذت بردن از زندگی شد . همانطور که زندگی همین الان و همین چیزی است که در جریان است و ما با وارد شدن به هر بخش جدید از زندگی خود مشتاق تر می شویم تا آن را کشف کنیم و تجربه کنیم .

cool ab way
سفر به کول آب تجربه ای برای نحوه لذت بردن از زندگی

این همان چیزی است که ما برای آن به این دنیای مادی وارد شده ایم . برای تجربه زندگی ، برای لذت تجربه کردن . وقتی این آگاهی را در خود ثابت کنی ، دیگر نتنها وارد شدن به شرایط جدید از زندگی برایت ناگوار و سخت و ترسناک نخواهد بود ، بلکه دیگر میدانی برای چه اینجا هستی . مانند یک کودک شاد برای تجربه بیش تر و کنکاوی بیش تر به همه آن شرایط از زندگی خود سر میزنی و غرق در لذت می شوی .

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید