بالاترین ارتعاش ثروت که باعث ثروتمند شدن می شود چیست ؟

ثروتمندان با احساس آرامش ، بالاترین ارتعاش ثروت را به جهان هستی می فرستند .

جهان – جهان شو

قبل از اینکه بدانیم بالاترین ارتعاش ثروت چه می باشد خیلی مهم است که درک درستی از اینکه ارتعاش ثروت چیست داشته باشیم .

اما وقتی به ظاهر در بدترین شرایط زندگی ات هستی ، وقتی از همه طرف که به زندگی ات نگاه می کنی و می بینی که هیچ کجای زندگیت و اتفاقاتی را که تجربه می کنی ، در ظاهر هیچ نشانه های خوبی را به تو نمی دهد ، در همان لحظه های اول ممکن است شدید ترین نگرانی ها و ترس ها و استرس ها را داری ، از اینکه نکند شرایط قرار است همین طور باقی بماند ، یا نکند شرایط قرار است از همینی هم که هست بدتر بشود .

اما به یکباره خودت را جمع و جور می کنی و همه مشکلات و همه سیاهی ها را کنار می زنی و به خودت نگاه می کنی و یک صدایی عمیق و آشنا در درونت به تو می گوید ، من اینجا هستم و تو هنوز زنده ای .

و چنان احساس امیدی در تو زنده می شود و چنان آرامشی در قلبت می نشیند که همه برج های مشکلات و تاریکی که ذهن تو در خیال های باطل خود ساخته بود ، به یک باره مثل ساختمانی چند صد طبقه به پایین فرو می ریزد و با خاک یک سان می شود ، که اَن لَم یَکُن شَیء یعنی گویی که اصلا چیزی وجود نداشته ویعنی در عین وجود مسائل زندگی ات و از پس آن همه مشکلات نگاه چشم تو به روز های خوش زندگی ات می افتد و نفس عمیقی از روی آرامش می کشی ، آن لحظه تو در حال ارسال بالاترین ارتعاش ثروت هستی .

یا وقتی که در بدترین شرایط مالی زندگی ات قرار گرفته ای ، و آخرین موجودی های پول و حساب بانکی ات در حال تمام شدن هستند و فاصله شرایط فعلی ات تا بدهکار شدن به اندازه یک تار مو باریک شده است ، اما یک صدایی در قلب تو می گوید ، نترس من اینجا هستم و تو هنوز زنده ای ، و قلبت به نور امیدی روشن می شود و بعد به خودت می گویی که به مو میرسد اما پاره نمی شود .

نفس عمیقی می کشی و کاری را که قلبت می گوید درست است را انجام می دهی ، در آن لحظه تو در حال ارسال بالاترین ارتعاش ثروت به جهان هستی ، می باشی .

از طرفی در مقابل وقتی همه شرایط زندگی ات عالی است و درآمد بسیار عالی داری و هر روز پول و ثروت به شکل های مختلف وارد زندگی ات می شود ، کسب و کارت رونق بسیاری گرفته است و هر روز توسعه پیدا میکند وقتی مشتری های جدید هر روز در کسب و کارت بیش تر و بیش تر می شوند ، و یا وقتی در اداره یا شرکتی که هستی از سوی مدیرت ترفیع درجه می گیری که در بهبود شرایط مالی ات موثر است و یا وقتی فرزندت کار مورد علاقه اش را پیدا می کند و یا در جایی که سرمایه گذاری کرده ای ارزش سهامت افزایش پیدا می کند ، یک صدایی در درون قلبت می گوید من اینجا هستم و تو هنوز زنده ای ، و میگویی الهی شکر ، چقدر همه چیز خوب پیش می رود ، تو در آن لحظه در حال ارسال بالاترین ارتعاش ثروت به جهان هستی ، می باشی .

احساس آرامش بالاترین ارتعاش ثروت است.

جهان – جهان شو

در هر شرایطی از زندگی که باشیم ، چه در سخت ترین روزهای زندگی باشیم و یا چه در بهترین روزهای زندگی باشیم ، با داشتن احساس آرامش ، در حال ارسال بالاترین فرکانس پول و ثروت به جهان هستی می باشیم .

چون همان طور که در نوشته ساده ترین راه جذب ثروت گفتم ، جنس پول از انرژی است . انرژیی که از نوع آرامش است و پول به سمتی از انرژِی هدایت می شود که آنجا هم انرژی از جنس آرامش وجود داشته باشد.

آنوقت است در هر کجا و در هر زمان که باشی فرقی نمی کند ، وقتی آرامش داشته باشی ، این پول است که به دنبال تو می آید ، پول تو را صدا می زند و جذب تو می شود .

تنها وقتی که در آرامش هستیم و از درون احساس خوبی داریم می توانیم بر روی فراوانی پول و سلامتی و روابط و معنویت در زندگی خود تمرکز داشته باشیم.

و تنها وقتی که در آرامش باشیم و تمرکز کرده باشیم ، آنوقت ایده ها الهاماتی به ذهنمان خطور می کند و آنها را دریافت می کنیم که اجرای قدم به قدم هر کدام از ایده ها درهایی از فراوانی پول وجریانی از نعمت و ثروت و خوشبختی و سلامتی را وارد زندگی مان می کند .

خیلی مهم است تا درک درستی از آرامش را داشته باشیم . در موضوع پول و ثروت و موفقیت مالی ، منظور من از آرامش این است که نسبت به خودمان و به پول و پولدار بودن ، به گونه ای نگاه کنیم که در ما احساس خوب را ایجاد کند ، به اندازه ای که بتوانیم این احساس خوب را در خود ایجاد کنیم و ادامه دار باشد به همان اندازه در حال ارسال بالاترین ارتعاش پول به جهان هستی می باشیم .

درک این موضوع خیلی مهم است ، زیرا ذهن فقیر پول را خطرناک می داند با چنین نگرشی او هیچ وقت نمی تواند در آرامش باشد ، یعنی هم پول را درخواست کند و بخواهد پولدار شود و از طرفی هم از پول در ترس و نگرانی باشد ، چنین دیدگاهی برای او هرگز آرامش نمی آورد .

وقتی می گویم آرامش منظور من در اینجا نسبت به موضوع پول و دارایی مالی است و این آرامش هم می تواند نسبت به دیگر جنبه های زندگی یعنی سلامتی جسمی و روابط عاطفی و معنویت الهی در زندگی باشد.

ذهن ثروتمند خودش را نسبت به پول و دیگر شرایط زندگی همواره در آرامش قرار می دهد . او نگرش های مناسبی را توانسته نسبت به پول در خود ایجاد کند و به همین دلیل توانسته نسبت به پول احساس خوبی را در خود ایجاد کند و آرامش را تجربه کند .

یک فرد ثروتمند در تمام جنبه های زندگی اش نیز اینگونه است و نسبت به هر چیزی توانسته ارتباط خوبی را ایجاد کند و به آرامش برسد.

آرامش باید از احساس امنیت ، امید و ایمان و خودباوری و اعتماد به نفس و توانایی دیدن شرایط خوب زندگی سرچشمه می گیرد ، این کاری است که افراد ثروتمند در تمام طول لحظه های زندگی خود مدام در حال انجام آن هستند .

وقتی نگرش درستی نسبت به پول داشته باشیم می توانیم نسبت به آن آرامش داشته باشیم .

آرامش از ایمان تغذیه می شود .

جهان – جهان شو

لیدر جهان هستم و از اینکه راهنمای شما در این سفر ثروت هستم از شما ممنون و سپاسگزارم . لطفا شما هم شرایطی از زندگی خود را به ظاهر شرایط سختی بوده ولی توانستید در آن شرایط آرامش خود را حفظ کنید و در آینده شرایط بهتری را برایتان ایجاد کرد ، را برای من بنویسید و بگویید از نظر شما مهمترین چیزی که در هر شرایط زندگی باعث شد تا به آرامش برسید چه عاملی بوده؟

من تمام تجربه های شما را با عشق و علاقه مطالعه خواهم کرد و در هر جا که نیاز به پاسخی باشد دریغ نخواهم کرد ، ممنون و سپاسگزارم و در حال خوب الهی باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید