ارتعاش ثروت چیست ؟

what is the vibration of wealth

ارتعاش ثروت ، همان احساس ما نسبت به ثروت می باشد .

جهان-جهان شو

برای توضیحات بیش تر باید بگویم که ، شاید شما هم کلمه ارتعاش ثروت را شنیده باشید ، به هر حال اگر به دنبال بهبود شرایط مالی و موفقیت مالی بیش تر هستید و اگر به دنبال جذب پول و جذب ثروت بیش تر در زندگی خود هستید ، و اگر مطالب مربوط به چطور ثروتمند شدن را دنبال می کنید ، پس احتمالا شما هم مثل من واژه هایی شبیه به این واژه یا فرکانس ثروت را باید شنیده باشید.

اگر هم تا به حال نشنیده اید و این اولین باری است که با چنین واژه ای آشنا می شوید، در هر صورت باید بسیار خوش حال بود ، چون به هر حال شنیدن واژه ارتعاش ثروت یا فرکانس ثروت ، می تواند نشانه بسیار خوب و روشنی برای من و شما باشد ، نشانه ای که می گوید،من و شما در مسیر کسب ثروت و یا بهتر است بگویم در مسیر تجربه راحت پول کسب کردن و بهبود شرایط مالی و ثروتمند شدن هستیم .

لطفا جنین نشانه را کاملا جدی بگیریم و همواره و در هر لحظه به نشانه ها توجه کنیم ، چون نشانه ها علاوه بر اینکه ما را به مسیر درست هدایت می کنند، خود نیز نشانه ای بر این مورداند که ، ما بر روی موضوع مورد نظر یعنی پول و ثروت، تمرکز کرده ایم ، چون تنها وقتی تمرکز می کنیم و تمرکز داریم می توانیم نشانه ها را ببینیم و متوجه آنها بشویم و آنها را درک کنیم.

نشانه ها را جدی بگیریم .

جهان-جهان شو

برای درک بهتر مفهوم و معنی ارتعاش ثروت ف بهتر است با مهمترین قانون ثروت آشنا شویم . قانون جهانی که نه تنها در موضوع پول و پولدارتر شدن و موفقیت مالی بسیار تاثیر گذار است ، بلکه در تمام جنبه های زندگی یعنی سلامتی ، و روابط و معنویت نیز اثر شگفت انگیز خود را می گذارد.

مهمترین درسی که برای درک بهتر ارتعاش ثروت را بهرتر است بدانیم ، درک هرچه بهتر قانون باور است . قانون باور و عمل به این قانون رابطه کاملا مستقیمی با موضوع ارتعاش ثروت یا همان فرکانس ثروت دارد . در واقع هرچقدر بهتر این قانون را بفهمیم ، درک بهتری از مفهوم ارتعاش ثروت می توانیم داشته باشیم .

قانون باور می گوید تمام اتفاقات و شرایطی را که نسبت به هر موضوعی که در زندگی خود تجربه می کنیم ، فقط و فقط نتیجه ای از باورهای ما نسبت به آن موضع می باشد.

یعنی وقتی ما نسبت به هر موضوعی باورهای مناسب یا نامناسبی داشته باشیم ، احساسی متناسب با همان باور نسبت به همان موضوع در ما ایجاد می شود و جهان هستی ، خداوند ، کائنات و یا هر چیزی که نامش را خدا می گذارید در پاسخ همین احساس ؛ ایده ها، افراد ، اتفاقات ، برخود ها و شرایطی را فراهم می کند / میشود ، که از جنس همین احساس و باورهای ما هستند . در واقع از جنس همان ارتعاشات(احساسات) ما هستند.

تمام شرایط زندگی را که تجربه می کنیم، نتیجه ای از باورهای ما هستند.

جهان-جهان شو

در قانون باورها وقتی می گویم ، باورهای ما نسبت به هر موضوعی باعث می شود تا در زندگی شرایطی از اساس همان باور یا باورها را نسبت به آ ن موضوع تجربه کنیم، یعنی وقتی نسبت به پول باورهای نامناسبی داشته باشیم ، شرایط نامناسبی را نسبت به پول در زندگی تجربه خواهیم کرد و وقتی باورهای مناسبی نسبت به پول داشته باشیم ، شرایط مناسبی را نسبت پول در زندگی تجربه خواهیم کرد.

شاید بپرسید آیا باورهای ما همان ارتعاش ثروت هسنتند؟ باید بگویم که ارتعاش ثروت که من در اینجا به آن ارتعاش پول می گویم، نتیجه ای از باورهای ما نسبت به پول است. این نتیجه همان احساسات ما هستند.

مثلا وقتی من به جنبه ای از پول فکر می کنم که در من احساس خوبی را ایجاد می کند ، تا زمانی که در این احساس خوب هستم ، به تعبیری در حال ارسال ارتعاش مناسب پول به جهان هستی هستم ، و طبق قانون باور وقتی در ارتعاش خوب هستم یعنی در احساس خوب هستم و ایده ها و شرایطی برای من ایجاد می شود که باعث می شود به همان میزان تجربه مناسبی نسبت به پول را در زندگی داشته باشم.

اما نکته جالب اینجاست که بدلیل داشتن برخی باورهای نامناسب نسبت به پول هرگز این اتفاق،یعنی اینکه بتوان به جنبه ای از پول نگاه کرد تا در ما احساس خوبی ایجاد شود ، نمی افتد.

در این موضوع برخی از افراد به تصور نامناسب و برداشت و درک ضعیفی که نسبت به معنی ثروت و قانون باور ها دارند ، دائما در تلاش هستند که به شیوه های مختلف ، ارتعاش خوب و مناسب نسبت به پول به جهان هستی بفرستند ، بدون اینکه بخواهند باورهای خود را نسبت به پول تغییر دهند یا اصلاح کنند ، چنین چیزی امکان پذیر نیست.

چون این باورهای ما هستند که احساسات ما یا همان ارتعاشات ما را ایجاد می کنند ، و ایجاد این ارتعاش ، خود به خود اتفاق می افتند ، وقتی که باورها تغییر کنند. پس برای فرستادن ارتعاش ثروت باید باورهای متناسب ثروت داشته باشیم ، بقیه ی کار خود به خود اتفاق می افتد.

من جهان هستم و از اینکه در این سفر ثروت راهنمای شما بوده ام بسیار ممنون و سپاسگزارم ، امیدوارم با مطالعه این نوشته درک بهتری از موضوع ارتعاش ثروت و فرکارنس ثروت بدست آورده باشید.

لطفا در همین صفحه بنویسید که وقتی اتفاقات خوب مالی برای شما رخ داده است ، چه احساسی در آن لحظه و یا روزهای قبل از آن داشتید، احساس خوبی داشتید و یا احساس بدی داشتید و بنویسید که چرا چنین احساسی داشتید . نوشتن این موضوع هم به من و هم به شما کمک می کند تا بتوانیم خیلی بهتر دلیل داشتن آن احساس را بدانیم و درک کنیم .

من تمام تجربه و نوشته شما را با اشتیاق و علاقه بسیار مطالعه خواهم کرد ، ممنون و سپاسگزارو و درحال خوب الهی باشید .

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید