ثروتمندترین فرد جهان کیست؟

Jeff Bezos who-is-the-richest-in-the-world

آقای جف بیزوس Jeff Bezos از کشور ایالت متحده آمریکا با 113 بیلیون دلار(میلیارد دلار) در سن 56 سالگی در حال حاضر تا سال 2020 ،طبق گزارش مجله اینترنتی فوربز ثروتمندترین فرد جهان ،می باشد.

آقای جف بیزوس مؤسس و بنیانگذار بزرگ ترین خورده فروشی اینترنتی در جهان است. کسب و کار او به نام فروشگاه آمازون در حوزه تجارت الکترونیک یعنی فروشگاه های آنلاین است. او برای اولین بار فروشگاه خود را در سال 1994 از گاراژ شخصی منزل در شهر سیاتل راه اندازی کرد و در حال حاضر تا سال 2020 بزرگترین فروشگاه اینترنتی جهان است.

در حال حاضر آقای جف بیزوس 11% از کل سهام شرکت آمازون را در اختیار دارد، طبق گزارش فوربز،،شرکت آمازون اعلام کرد که در میان شرایط همه گیر،بین ماه های مارچ تا ماه آپریل سال 2020 ،همچنین 17500 نفر دیگررا در سیستم کسب و کار خود استخدام کرده است.

همچنین بیل گیتس و برنارد آرنولت . خانواده او و همچنین وارن بافت و لری ایلیسون به ترتیب در رده های دوم تا پنجم ثروتمندترین افراد جهان قرار دارند.

نکته خیلی جالب که درمورد ثروتمند ترین افراد جهان باید در نظر بگیریم این است که این افراد در مدت زمان خیلی کوتاه تری نسبت به سال های قبل در کسب و کار خود ثروتمند تر شده اند و این نشان از این است که روند رشد ثروتمند شدن بسیار سریع تر از گذشته شده است.

همچنین ثرتمند ترین افراد جهان معمولا سن بسیار زیادی ندارند و اکثر این افراد در همان سن جوانی با درآمدهای میلیارد دلاری که کسب کردند به شمار ثروتمنترین های جهان درآمدند.

در رده های پایینی لیست ثروتمندترین افراد جهان، افراد جوان تر با رده های سنی پایین تر حدودا، بین 20 سال تا 30 سال و حتی جوان تر،به چشم می خورد که این نشان دهنده این است که سن ثروتمند شدن افراد در سال های اخیر به شدت پایین آمده است.

همچنین تعداد افرادی که در لیست ثروتمندترین افراد جهان قرار دارد هر ساله نفرات جدیدی به این لیست اضافه می شود و این نشان می دهد که هر سال تعداد افراد ثروتمند در جهان بیش تر و بیش تر می شود .

این درحالی است که بسیاری از افراد برای بهبود شرایط مالی خود و پولدار شدن بهانه های بسیاری را مانع از رسیدن اهداف مالی خود میدانند، از جمله اینکه ثروت در جهان کم است ومردم هر سال فقیر تر می شوند و یا بهانه هایی مانند اینکه ثروتمندشدن روز به روز سخت تر شده است و مانند این بهانه ها را می آورند.

اما در این آمار که خیلی ساده هم بیان شده می بینیم که نه تنها هر سال مردم فقیر تر نمی شوند، بلکه هر ساله به تعداد افرادی که داراییشان از مرز 1 میلیارد دلار می گذرد،اضافه می شود و تعداد ثروتمندان بیش تر و بیش تر می شود.

همچنین بسیاری از افراد سن و شرایط سنی خود را مانعی برای پولدار شدن و ثروتمند شدن خود می دانند،با باور به اینکه سن ما برای پولدار شدن خیلی کم یا جوان است و یا اینکه دیگر سن ما بالا رفته است و دیگر فرصتی برای ثروتمند شدن نیست.

اما باز مشاهده می کنیم که در لیست افراد ثروتمند در جهان،هم افرادی که سن بسیار پایینی دارند و هم افرادی که سن بسیار بالایی دارند در لیست ثروتمندترین افراد جهان قرار دارند.

یکی دیگر از عواملی که باعث می شود تا افراد از ثروتمند شدن و طی کردن مسیر موفقیت مالی و پولداری را بی خیال شوند، این باور و نگرش نامناسب است که فکر میکنند، برای ثروتمند شدن باید سال های خیلی زیادی را سپری کنند تا به حداقل موفقیت و آزادی مالی برسند.

اما باز هم در لیست ثروتمند ترین افراد جهان می بینیم که تعداد بیش تری از افرادی که به موفقیت های مالی و ثروت دست پیدا کرده اند تنها در طول چند سال بوده است و هر سال روند سرعت ثروتمند شدن افراد بسیار سریع تر شده است و هر سال تعداد افراد بیش تری سریع تر و در سال های کمتری و با سن کمتری ثروتمند می شوند.

من جهان هستم و از اینکه در این سفر ثروت راهنمای شما بودم بسیار ممنون و سپاسگزارم.لطفا در همین صفحه نام فراد ثروتمندی را که در اطراف شما یا در خانواده و یا شهر و یا کشور شما زندگی می کنند را بنویسید و حتی اگر در حال حاضر کسی را سراغ ندارید کمی جست و جو کنید و درباره میزان ثروت آنها و اینکه در چه مدت زمان ثروتمند شده اند از منابع معتبرتحقیق کنید و نام چند فرد ثروتمند را در اینجا بنویسید.

توجه کنید اگر فرد جوانی هستید افرادی را که در جوانی به ثروت و پول بسیار رسیده اند را بنویسد و اگر فردی با سن بالاتر هستید افرادی را که در سن بالا به پول و ثروت دست پیدا کرده اند را بنویسید ،من تمام نوشته و تحقیقات شما را با عشق و علاقه فراوان مطالعه خواهم کرد.ممنون و سپاسگزارم و در حال خوب الهی باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید