درباره من

جهان منجزی هستم، بنیانگذار، سرپرست و مجری رسانه جهان‌شو.

سال‌ها به صورت غیر متمرکز برای بهبود کیفیت زندگی خودم در زمینه رشد و توسعه فردی، فعالیت کرده‌ام و به نتیجه‌های فوق‌العادی در تمام جنبه‌های زندگی‌ام دست یافته‌ام.

هدف و انگیزه‌ام از راه‌اندازی رسانه جهان‌شو، حضور یک رسانه تخصصی و قوی در زمینه رشد و توسعه فردی در جهت بهبود کیفیت زندگی فردی و اجتماعی مخاطبان، علاقه‌مندان و نیازمندان به این حوزه است.

جهان‌شو خواسته‌ای بود که عملی شد.

من برای اینکه این خواسته‌ام را عملی کنم، بهای آن را پرداخته‌ام، وقت گذاشته‌ام و هر آنچه که برای رسیدن به این خواسته لازم دیدم را یاد گرفته‌ام، آموزش دیده‌ام، تجربه کرده‌ام و هزینه‌ها داده‌ام و بر اساس نتایج ارزشمندی که هم خودم و هم برای دیگران به بار نشسته است؛ بر این آگاهی هستم که این مسیری درست برای بهبود زندگی انسان‌ها است. من جهان هستم و به جهان‌شو خوش آمدید.

جهان شو-درباره ما-احسان منجزی-جهان

پاسخ به برخی سؤالات

نام و نام خانوادگی‌ام در شناسنامه «احسان منجزی» است. ضمن اینکه نام شناسنامه‌ای‌ام زیبا است؛ نام «جهان» را برای خود برگزیده‌ام و در پس انتخاب این نام، برای خود انگیزه‌های دلنشینی دارم.

 • من انتخاب نام را به عنوان یکی از حداقل حقوق‌های، بشری و معنوی هر انسانی می‌دانم. از نظر من، هر انسانی حق دارد که نامش را خودش انتخاب کند. نام «جهان» را برای خود انتخاب و قرار داده‌ام.
 • به دست گرفتن سر رشته زندگی: از نظر من انتخاب نام می‌تواند یکی از اولین نقاط عطف در زندگی انسان باشد. اینکه می‌تواند سر رشته زندگی خود را به دست بگیرد و تغییرات دلخواهش را انجام دهد. من این تغییر را با تغییر به نام دلخواهم شروع کرده‌ام. 
 • جهانی در حال تغییر: به نظر من برای بهبود زندگی‌ام نیاز است تا همواره در خودم و دنیای که در آن زندگی می‌کنم، آنچه که لازم است و در توانم است را تغییر دهم و بهبود دهم. از این رو نام «جهان» را برای خود انتخاب کرده‌ام تا همواره هر بار که کسی مرا به این نام صدا می‌زند و یا نامم را می‌گویم، به یاد بیاورم که من جهان هستم. همان که باید برای بهبود زندگی اش آنچه را که لازم است تغییر دهد. جهانی که هر بار نسخۀ بهتری از خود را ارائه می‌دهد.
 • جهانی بی حد و مرز: نام جهان برایم بی حد و مرز بودن را تداعی دارد. سعی می‌کنم نگاه جهان بینی به خودم، و به زندگی و دنیایی که در آن زندگی می کنیم، داشته باشم. نگاهی به وسعت جهانی بی حد و مرز که تا طلوع آگاهی ادامه دارد.

از این رو به دوستانم توصیه می‌کنم که به این حق اولیه خود، احترام بگذارند و اگر دوست دارند و می‌خواهند نامی که فقط مختص خودشان است  و به آن علاقه دارند را برای خود انتخاب کنند. اینکار نیز می‌تواند تمرینی برای بهبود عزت نفس‌ خود باشد.

جهان‌شو به معنی جهانی شدن:

جهان‌شو در لغت می‌تواند معانی متفاوتی داشته باشد. جهان‌شو برای من به معنی: مانند جهان بی حد و مرز شدن است، جهان‌شو به معنی نگاهی به وسعت جهان به تمام جنبه‌های درونی و بیرونی زندگی داشتن، است. نگاهی که به کمک آن، درک و حقیقت بهتری از خویشتن و زندگی به ما می‌دهد و به ما آگاهی لازم را برای بهبود کیفیت زندگی‌مان می‌دهد.

جهان‌شو به معنی نمایش جهان:

در جهان‌شو سعی داریم تا با محتوایی که در زمینه رشد و توسعه فردی ارائه می‌دهیم، جهان واقعی‌ای را به شو و نمایش بگذاریم. جهانی که ما را در پیدا کردن مهمترین سوالات زندگی‌مان کمک کند. سوالاتی مانند: «من که هستم؟»؛ «این دنیا چگونه جایی است؟» و «چرا در این دنیا هستم؟» و بسیاری از سوالات اینچنینی.

التبه ما در جهان‌شو مستقیماً به پاسخ این سوالات نمی‌پردازیم؛ اما شما در جهان‌شو به کمک آگاهی و مهارت‌هایی که از آنچه که در اینجا به دست می‌آورید، احتمالاً توانایی پاسخ دادن به آن‌ها را کسب خواهد کنید.

در جهان‌شو در کنار هم هستیم تا جهانی و بی حد و مرز شویم. محدود به افکار کوچک نباشیم و در دام تعصب به باورها، عقاید، رنگ، جنسیت و قومیت و ملیت و چیزهای دیگر نشویم. در عین احترام به هر تعصب سازنده‌ای ما در جهان شو هستیم تا جهانی باشیم.

چشمِ آگاهی:

چشمی که نگاهی بی حد و مرز دارد. این چشم می‌تواند نماند چشم ناظر، چشم بیننده، مشاهده‌گری و نظارت بر افکار، اعمال و رفتار خودمان بر تمام جنبه‌های درونی و بیرونی‌مان در زندگی باشد.

تا به کمک آگاهی که از رصد دنیای درون و بیرون خود کسب می‌کنیم به بهبود کیفیت زندگی‌مان کمک کنیم.

تماس با من

  آخرین به روز رسانی این برگه: یکشنبه – ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۲

  نماد‌های الکترونیکی

  در حال اخذ

  در حال اخذ

  در حال اخذ


  درگاه امن پرداخت