عزت نفس شعبانعلی: بررسی نقاط ضعف و قوت کارگاه عزت نفس

عزت نفس شعبانعلی

عزت نفس شعبانعلی

این نوشته برای افرادی که عزت نفس شعبانعلی را جست و جو می‌کنند تهیه شده است. در این نوشته قصد داریم تا شما را با محمد رضا شعبانعلی و نقاط ضعف و قوت مباحث کاگاه عزت نفس در متمم، آشنا کنیم.

همچنین در ادامه این نوشته گریزی داریم به مزایا و معایب کاگاه عزت نفس محمد رضا شعبانعلی در وبسایت متمم و تفاوت های آن را با دوره عزت نفس و همچنین با دوره عزت نفس رایگان یا همان دوره رایگان عزت نفس وبسایت جهان شو بررسی کنیم.

محمد رضا شعبانعلی سال هاست که در حوزه رشد و توسعه فردی مانند یک معلم دلسوز و مهربان فعالیت دارد.

ایشان نه تنها در جایگاه یک مدرس بلکه در جایگاه فردی که برخی از مواردی را که آموزش می دهد خود نیز آن مسیر را تجربه کرده، بوده است.

یکی از غنی ترین و از نظر ما  سالم ترین و منایع ما از مباحث حوزه عزت نفس، کارگاه عزت نفس متمم است. زیرا این مباحث از منابع مرجع این حوزه گردآوزی شده و با توجه به سابقه و تجربه محمد رضا شعبانعلی یک محتوای جامع و مفید را گردآوری کرده است.

اما از نظر ما این محتوای کارگاه عزت نفس در متمم هنوز یک ضعف اساسی دارد.

اولاً اینکه ساختار نوع سایت استاد شعبانعلی که همان سایت متمم است به صورت اشتراکی است.

این قابلیت خوبی است اما تجربه ما نشان دادده که پس از خرید اشتراک از این سایت و برای کارکردن بر روی موضوع عزت نفس و مباحث آن به چیزی حداقل بیش از ۳ ماه زمان نیاز دارید تا درک و نتیجه مفیدی از مباحث دریافت کنید.

به نو آوزی که دوره عزت نفس سایت جهان شو پیاده کرده ایم، این مسائل را برای شما کاربر و همسفر عزیز بر طرف کردیم و شما می توانید فقط با یک بار پرداخت هزینه، برای همیشه به محتوای پکیج عزت نفس دسترسی کامل داشته باشید.

مزیت دیگری که دوره عزت نفس سایت جهان شو نسبت به کارگاه عزت نفس محمدرضا شعبانعلی دارد این است که با شرکت در دوره جامع اعتماد به نفس و عزت نفس از خدمات پشتیبانی نیز بهره مند خواهید شد.

همچنین مزیت دیگری که در آموزش عزت نفس سایت جهان شو نسبت به آموزش عزت نفس شعبانعلی وجود دارد، ویدیو محور بودن و هم متن محور بودن محتواهای پکیج عزت نفس و اعتماد به نفس سایت  جهان شو است.

 

مشاهده دوره رایگان عزت نفس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن همراه

برای امنیت، استفاده از سرویس reCAPTCHA گوگل مورد نیاز است که تابع Privacy Policy and Terms of Use است.

من با این شرایط موافق هستم .

یک هدیه ویژه دارید!

به پاس حضورتان در سایت جهان‌شو،
«دوره مقدماتی عزت نفس و اعتماد به نفس» به ارزش ۹۹۰,۰۰۰ تومان را همین الان به رایگان هدیه بگیرید (این پیام فقط یک بار نمایش داده می‌شود).

با کمال میل می‌پذیرم!
close-link

سنجش عزت نفس و اعتماد به نفس

می‌تونی در کمتر از یک دقیقه میزان عزت نفس و اعتماد به نفس خودت رو بسنجی!

چه عالی، بزن بریم!
close-link